Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Details
ast: Detalles

en: Configuration
ast: Configuración

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revision
ast: Revisión
