Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.
