Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Details
be: Падрабязна

en: Configuration
be: Налады

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revision
be: Версія

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: View mode
be: Лад выгляду
