Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
