Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Details
bs: Detalji

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revision
bs: Revizije
