Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Media
ca: Multimèdia

en: Details
ca: Detalls

en: Configuration
ca: Configuració

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: label
ca: etiqueta

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
