Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Details
cy: Manylion

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad
