Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Revisions
da: Versioner

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Details
da: Detaljer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Revert
da: Gendan

en: Revision
da: Version

en: Changed
da: Ændret

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Preview image
da: Eksempelbillede

en: label
da: etiket

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
da: Er du sikker på, at du ønsker at gendanne @language-oversættelsen af versionen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
da: Gendan indholds som deles mellem oversættelser
