Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Media
el: Μέσα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: label
el: ετικέτα

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
