Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Details
eo: Detaloj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Revert
eo: Malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
