Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Media
et: Meedia

en: Details
et: Üksikasjad

en: Id
et: ID

en: Configuration
et: Seadistus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: - Select -
et: - Vali -

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: label
et: silt

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
