Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
