Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Id
fi: Tunniste

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Preview image
fi: Esikatselukuva

en: label
fi: etiketti

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset
