Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Details
gu: વિગતો

en: Changed
gu: બદલ્યું
