Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Media
he: מדיה

en: Details
he: פרטים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Revert
he: שחזור

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה

en: label
he: תווית

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Some also impact the way that data is stored and cannot be changed once data has been created.
he: הגדרות אלו חלות על השדה %field בכל סוג תוכן או סוג יישות אליהם הוא משוייך. חלקן משפיעות על האופן שבו מאוכסנים הנתונים מאוחסנים, הגדרות כאלו לא ניתן לשנות לאחר שהזינו תוכן לתוכו.
