Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Media
hi: मीडिया

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: label
hi: लेबल

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
