Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (88 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Media
hu: Média

en: Details
hu: Részletek

en: Id
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: label
hu: felirat

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Image Style
hu: Képstílus

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként

en: Table Columns
hu: Táblázatoszlopok

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Some also impact the way that data is stored and cannot be changed once data has been created.
hu: %field mező minden előfordulására érvényesek ezek a beállítások. Bizonyos esetekben az adat tárolását is befolyásolják és később már nem lehet őket megváltoztatni, ha a mező már tartalmaz adatot.

en: Manages lists of images to use as preview image on the image style administration pages
hu: A képstílusok adminisztrációs oldalain használható előnézeti képeket kezel.

en: new Image Style Preview Image
hu: új képstílus előnézeti képe

en: Image Style Preview Images
hu: Képstílusok előnézeti képei

en: List of ISPIM Preview Images.
hu: ISPIM előnézeti képek listája.

en: Preview Images
hu: Előnézeti képek

en: Access to manage ispim ispim_preview_image.settings
hu: Hozzáférés az ispim ispim_preview_image.settings kezeléséhez

en: Image Style Preview Image settings
hu: Képstílus előnézeti képek beállításai

en: ISPIM Preview Image settings
hu: ISPIM előnézeti kép beállítások

en: List Builder
hu: Lista építő

en: The time that the ispim_preview_image was created.
hu: Az ispim_preview_image létrehozásának ideje.

en: The time that the ispim_preview_image was last edited.
hu: Az ispim_preview_image utolsó szerkesztésének ideje.

en: The weight of this Preview Image in relation to other Preview Images.
hu: Ennek az előnézeti képnek a súlya a többi előnézeti képéhez viszonyítva.

en: Image Style Preview Image
hu: Képstílus előnézeti kép

en: List of Image Style Preview Images
hu: Képstílus előnézeti képek listája

en: "%label" @type has been created
hu: @type típusú „%label” létrejött

en: Revisions of %entity.label @entityType.label
hu: %entity.label @entityType.label változatai

en: "%label" @type has been updated
hu: @type típusú „%label” frissült.

en: There are no @entityType.pluralLabel yet.
hu: @entityType.pluralLabel még nem létezik.

en: Order of the preview images have been updated.
hu: Az előnézeti képek sorrendje frissült.

en: Default preview image has been updated.
hu: Az alapértelmezett előnézeti kép frissítve lett.

en: Weight for @entity.label
hu: @entity.label súlya

en: Administer @entityType.label
hu: @entityType.label adminisztrációja

en: @entityType.label: view any
hu: @entityType.label: bármelyik megtekintése

en: @entityType.label: create
hu: @entityType.label: létrehozás

en: @entityType.label: edit any
hu: @entityType.label: bármelyik szerkesztése

en: @entityType.label: delete any
hu: @entityType.label: bármelyik törlése

en: @entityType.label: edit own
hu: @entityType.label: saját szerkesztése

en: @entityType.label: delete own
hu: @entityType.label: saját törlése

en: @entityType.label: view revisions
hu: @entityType.label: változatok megtekintése

en: @entityType.label: revert revisions
hu: @entityType.label: változatok visszaállítása

en: @entityType.label: delete revisions
hu: @entityType.label: változatok törlése

en: @entityType.label - @bundle.label: create
hu: @entityType.label – @bundle.label: létrehozás

en: @entityType.label - @bundle.label: edit any
hu: @entityType.label – @bundle.label: bármelyik szerkesztése

en: @entityType.label - @bundle.label: delete any
hu: @entityType.label – @bundle.label: bármelyik törlése

en: @entityType.label - @bundle.label: edit own
hu: @entityType.label – @bundle.label: saját szerkesztése

en: @entityType.label - @bundle.label: delete own
hu: @entityType.label – @bundle.label: saját törlése

en: @entityType.label - @bundle.label: view revisions
hu: @entityType.label – @bundle.label: változatok megtekintése

en: @entityType.label - @bundle.label: revert revisions
hu: @entityType.label – @bundle.label: változatok visszaállítása

en: @entityType.label - @bundle.label: delete revisions
hu: @entityType.label – @bundle.label: változatok törlése

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision.date?
hu: %revision.date dátumtól a változat biztosan törölhető?

en: Revision from @entity.revision.date of %entity.bundle.label %entity.label has been deleted.
hu: %entity.label %entity.bundle.label fajtájú @entity.revision.date dátumú változata törölve lett.

en: Revision from @entity.revision.date of %entity.label has been deleted.
hu: %entity.label @entity.revision.date dátumú változata törölve lett.

en: Are you sure you want to revert to the revision from @entity.revision.date?
hu: @entity.revision.date dátumtól a változat biztosan helyreállítható?

en: Copy of the revision from @entity.revision.date.
hu: @entity.revision.date dátumú változat másolata.

en: @entity.bundle.id %entity.label has been reverted to the revision from @entity.revision.date.
hu: %entity.label @entity.bundle.id vissza lett állítva @entity.revision.date dátumú változatára.

en: @entity.bundle.id: reverted %entity.label revision @entity.revision.id.
hu: %entity.label @entity.bundle.id entitás @entity.revision.id azonosítójú változata vissza lett állítva.
