Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Details
is: Nánar

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Revision
is: Útgáfa

en: - Select -
is: - Velja -
