Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Details
jv: Lengkapé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revision
jv: Perubahan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.
