Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება
