Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Revision
kk: Ревизия
