Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។
