Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
