Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
