Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
