Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
