Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Revision
ne: संशोधन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
