Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Details
nn: Detaljar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Revision
nn: Utgåve
