Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Revision
ps: بياكتون

en: - Select -
ps: - غوره -
