Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Revisions
se: Versuvnnat
