Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
