Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Media
sk: Médiá

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: label
sk: popis

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
