Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: Revision
sl: različice
