Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Details
sq: Hollësi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revision
sq: Revizioni
