Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Details
te: వివరాలు

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
