Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Media
th: สื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: View mode
th: โหมดของวิว
