Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
