Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Details
ur: تفصیلات

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
