Issuu viewer (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
