Issuu viewer (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: pixels
et: pikslit

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
