Issuu viewer (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: pixels
km: ភីកសែល

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
