Issuu viewer (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Height
oc: Nautor

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: pixels
oc: pixèls

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
