Issuu viewer (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Height
ro: Înălțime

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: pixels
ro: pixeli

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
