Issuu viewer (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Height
vi: Chiều cao

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
