Issuu viewer (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Height
de: Höhe

en: Maximum length
de: Maximallänge

en: pixels
de: Pixel

en: The maximum length of the field in characters.
de: Die Maximallänge des Feldes in Zeichen

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.

en: Issuu viewer configuration
de: Issuu-viewer-Konfiguration

en: Issuu viewer settings
de: Issuu-viewer-Einstellungen

en: Issuu viewer background color
de: Issuu-viewer-Hintergrundfarbe

en: Issuu viewer (iFrame)
de: Issue viewer (iFrame)
