Issuu viewer (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
