Issuu viewer (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: pixels
hy: փիքսել

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
