Issuu viewer (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Height
th: ความสูง

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: pixels
th: พิกเซล

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
