Issuu viewer (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Height
da: Højde

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Document
da: Dokument

en: pixels
da: pixel

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
