Issuu viewer (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Height
el: Ύψος

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
